CALENDARI CURS 2017/2018

 

Set

Oct

Nov

Des

Gen

Feb

Març

Abril

Maig

Juny

Dilluns

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

Dimarts

 

 

 

 

2

 

 

 

1

 

Dimecres

 

 

1

 

3

 

 

 

2

 

Dijous

 

 

2

 

4

1

1

 

3

 

Divendres

1

 

3

1

5

2

2

 

4

1

Dissabte

2

 

4

2

6

3

3

 

5

2

Diumenge

3

1

5

3

7

4

4

1

6

3

Dilluns

4

2

6

4

8

5

5

2

7

4-a3

Dimarts

5

3

7

5

9

6

6

3

8

5-a3

Dimecres

6

4

8-RF

6

10

7

7

4

9

6-a3

Dijous

7

5

9

7

11

8

8

5

10

7

Divendres

8

6

10

8

12

9

9

6

11

8-n

Dissabte

9

7

11

9

13

10

10

7

12

9

Diumenge

10

8

12

10

14

11

11

8

13

10

Dilluns

11

9

13

11

15

12

12

9

14

11-ex

Dimarts

12

10

14

12

16

13

13

10

15

12-ex

Dimecres

13-pPFI

11

15

13

17

14

14

11

16

13-ex

Dijous

14-pm- cm i cPFI

12

16

14

18

15

15

12

17

14-ex

Divendres

15

13

17

15-a1

19

16

16

13

18

15-ex

Dissabte

16

14

18

16

20

17

17

14

19

16

Diumenge

17

15

19

17

21

18

18

15

20

17

Dilluns

18-ps

16

20

18-a1

22

19

19-a2

16

21

18-afe

Dimarts

19-cs

17

21

19-a1

23

20

20-a2

17

22

19-afe

Dimecres

20

18-ai

22

20-a1

24

21-O

21-a2

18

23

20-afe

Dijous

21

19

23

21

25

22-O

22

19

24

21

Divendres

22

20

24

22-n

26

23-O

23-n

20

25

22-n

Dissabte

23

21

25

23

27

24

24

21

26

23

Diumenge

24

22

26

24

28

25

25

22

27

24

Dilluns

25

23

27

25

29

26

26

23

28

25-RN

Dimarts

26

24

28

26

30

27

27

24

29

26

Dimecres

27

25-ai

29

27

31

28

28

25

30

27

Dijous

28

26

30

28

 

 

29

26

31-X

28

Divendres

29

27

 

29

 

 

30

27

 

29

Dissabte

30

28

 

30

 

 

31

28

 

30

Diumenge

 

29

 

31

 

 

 

29

 

 

Dilluns

 

30

 

 

 

 

 

30

 

 

Dimarts

 

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pm: Presentació Cicles de grau mitjà.

cm: Classes Cicles de grau mitjà.

ps: Presentació Cicles de grau superior.

cs: Classes Cicles de grau superior.

 

 

pPFI: Presentació PFi.

cPFI: Classes PFi

ax: Avaluacions. 

n: Lliurament  notes trimestrals

RN: reclamació notes finals

 

 

RF: reunió famílies (primer GM)

X: Últim dia de classes

O: Jornada d’Orientació.

e: Convocatòria extraordinària.

 

 

SC: sortida Castanyada

Dies de lliure disposició del Centre.

 

Inici de Curs 17-18 FP (CCFF i PFI)

 

CICLES FORMATIUS DE GRAU MITJÀ

14 DE SETEMBRE

Primer Curs Matí

Gestió Administrativa

Preimpressió Digital

Sistemes Microinformàtics i Xarxes

09:00h.
Sala d’Actes

Manteniment Electromecànica

Mecanització

Electromecànica de vehicles automòbils

09:45h.
Sala d’Actes

Primer Curs Tarda

Sistemes Microinformàtics i Xarxes

Electromecànica de vehicles automòbils

16:00h.
Sala d’Actes

Segon Curs

Totes les especialitats (Excepte Electromecànica de vehicles automòbils del matí que han de venir a les 9:45h)

16:00h. a l’aulari de l’especialitat

Inici classes 14 setembre

 

CICLES FORMATIUS DE GRAU SUPERIOR

18 DE SETEMBRE

Primer Curs

Administració i Finances

Assistència a la Direcció

Disseny i edició de publicacions impreses i multimèdia

11:00h.
Sala d’Actes

Administració de Sistemes Informàtics en Xarxa

Desenvolupament d’Aplicacions Multiplataforma

Desenvolupament d’Aplicacions Web

11:45h.
Sala d’Actes

Mecatrònica Industrial

Programació per la producció

Prevenció de Riscos Professionals

12:30h.
 Sala d’Actes

Segon Curs

Totes les especialitats

16:00h. a l’aulari de l’especialitat

Inici classes 19 setembre

 

PROGRAMA FORMACIÓ INSERCIÓ

13 DE SETEMBRE a les 10:00h a l’aula PFI

Manteniment i Jardineria

Inici classes 14 setembre

 

 

CALENDARI AVALUACIÓ INICIAL

 

HORARI

DIMECRES 18 Octubre

DIMECRES 25 Octubre

13:30h.

 a

14:30h

AM-S1

AG-S1

MA-S1

AD-S1

ME-S1

SI-S1

AD-M1 / AD-M3

RI-S1

FIAP Jardineria - Manteniment

 

15:00h.

a

16:00h.

MA-S3

AM-S2

AD-M2

AW-S1

AG-S2

 

TI-M2 /TI-M4

AU-M2 / AU-M4

ME-M1

DA-S2

SI-S2

AU-M1

AU-M3

AU-M5

 

TI-M1

TI-M3

 

AG-M1

AG-M3

 

MA-M1

16:00h.

a

17:00h.

DA-S1

ME-S2

AG-M2

MA-S2

AW-S2

ME-M2

MA-M2

RI-S2

AD-S2

   Observació:

El professorat que se li solapi una reunió d’un grup primer amb un grup de segon, ha de prioritzar anar a la reunió d’avaluació de primer curs. En cas de ser tutor/a s’ha de prioritzar el grup que ha de coordinar.

El professorat de FOL i d’ANGLÈS assistirà a la reunió d’avaluació del grup que consideri.

En aquestes reunions d’avaluacions TOTS els grups sortiran a les 13:30h i entraran a les 17:00h.

 

 


 

CALENDARI PRIMERA AVALUACIÓ

 

HORARI

DIVENDRES 15 DESEMBRE

DLLUNS 18 DESEMBRE

DIMARTS 19 DESEMBRE

DIMECRES 20 DESEMBRE

13:30h.

 a

14:30h

 

 

 

 

 

15:00h.

a

16:00h.

 

 

 

 

16:00h.

a

17:00h.

 

 

 

Observació:

.

 

 


 

 

CALENDARI SEGONA AVALUACIÓ

 

HORARI

DILLUNS 19 MARÇ

DIMARTS 20 MARÇ

DIMECRES 21 MARÇ

13:30h.

 a

14:30h

 

 

 

 

15:00h.

a

16:00h.

 

 

 

16:00h.

a

17:00h.

 

 

 

 


 

 

CALENDARI TERCERA  AVALUACIÓ

 


HORARI

9:00h.
a
10:00h.

10:00h.
a
11:00h.

11:15h.

a

12:15h.

12:30h.

A

13:30h.

13:30h.

a

14:30h.

15:00h.

a

16:00h.

16:00h.

a

17:00h

DILLUNS 4 JUNY

 

 

 

 

 

 

 

DIMARTS 5 JUNY

 

 

 

 

 

 

 

DIMECRES 6 JUNY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

CALENDARI AVALUACIÓ convocatòria de JUNY I FINAL

 


HORARI

9:00h.
a
10:00h.

10:00h.
a
11:00h.

11:15h.

a

12:15h.

12:30h.

A

13:30h.

13:30h.

a

14:30h.

15:00h.

a

16:00h.

16:00h.

a

17:00h

DILLUNS 18 JUNY

 

 

 

 

 

 

 

DIMARTS 19 JUNY

 

 

 

 

 

 

 

DIMECRES 20 JUNY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


LLIURAMENTDE NOTES DE
FORMACIÓ PROFESSIONAL
(CCFF i PFI)

PRIMERA AVALUACIÓDIVENDRES  22 DE DESEMBRE

GRUPS PRIMER CURS: 10:00h.

GRUPS SEGON CURS: 11:00h.

(El lliurament de notes es farà a l’aula de cada especialitat)

SEGONA AVALUACIÓ -  DIVENDRES 23 DE MARÇ

GRUPS PRIMER CURS: 11:00h.

GRUPS SEGON CURS: 16:00h.

(El lliurament de notes es farà a l’aula de cada especialitat)

TERCERA AVALUACIÓDIMARTS  8 DE JUNY

GRUPS PRIMER CURS: 11:00h.

GRUPS SEGON CURS: 16:00h.

(El lliurament de notes es farà a l’aula de cada especialitat)

AVALUACIÓ FINAL - DIMECRES 22 DE JUNY

GRUPS PRIMER CURS: 11:00h.

GRUPS SEGON CURS:

CFGM i CFGS a les 17:00h. al pàrquing


 

 

CONVOCATÒRIA D’EXÀMENS DE juny DE LA FAMÍLIA PROFESSIONAL DE:


 

ADMINISTRACIÓ: ADS1, ADS2, DAS1, DAS2, ADM1 ADM3 i ADM2

 

ARTS GRÀFIQUES: AGM1, AGM3, AGM2, AGS1 I AGS2

 

AUTOMOCIÓ: AUM1, AUM3, AUM5, AUM2 i AUm4

 

INFORMÀTICA: AMS1, AMS2, AWS1, AWS2, SIS1, SIS2,TIM1, TIM3, TIM2 i TIM4

 

MECÀNICA: MEM1, MEM2, MES1 I MES2

 

MANTENIMENT: MAM1, MAM2, MAS1, MAS3, MAS2, RIS1 i ris2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                  


ADMINISTRACIÓ D’EMPRESES

CONVOCATÒRIA DE JUNY DE CCFF

ADS1

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 09.00h.

a

11.00h.

Mòdul 1

Mòdul 2

Mòdul 3

Mòdul 4

 

de 11.30h.

a

13.30h.

Mòdul 10
(UF2)

Mòdul 7

Mòdul 6

(ANG)

Mòdul 5

Mòdul12
(FOL)

ADS2

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 16.00h.

a

18.00h.

Mòdul 8

Mòdul 9

Mòdul 11 (SIMULADA)

Mòdul 10 (UF1 i UF3)

Mòdul 13
(Projecte)

18:30 a 20:30h

 

 

 

Mòdul DUAL

DAS1

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 09.00h.

a

11.00h.

Mòdul 1

Mòdul 2

Mòdul 3

Mòdul 4

 

de 11.30h.

a

13.30h.

 

Mòdul 8

Mòdul 6

(ANG)

Mòdul 5

Mòdul11 (FOL)

DAS2

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 16.00h.

a

20.30h.

Mòdul 7 (FRANCES)

Mòdul 9

Mòdul 10

Mòdul DUAL

Mòdul 12
(Projecte)

ADM1 / ADM3

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 09.00h.

a

11.00h.

Mòdul 2

Mòdul 1

Mòdul 3

Mòdul 4

Mòdul 5

de 11.30h.

a

13.30h.

 

Mòdul 9 (ANG)

Mòdul 7

 

Mòdul 12
(FOL)

ADM2

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 16.00h.

a

20.30h.

Mòdul 6

Mòdul 7

Mòdul 8

Mòdul 10

Mòdul 11
(Síntesi)

ADMINISTRACIÓ D’EMPRESES

 

 

ARTS GRÀFIQUES

CONVOCATÒRIA DE JUNY DE CCFF


AGM1 / AGM3

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 09.00h.

a

11.00h.

Mòdul 1

Mòdul 2

Mòdul 6

Mòdul 7

Mòdul 10

(EIE)

de 11.30h.

a

13.30h.

Mòdul 9

(FOL)

Mòdul 11

(ANG)

Mòdul 8 (UF2)

Mòdul 4 (UF4)

 

AGM2

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 16.00h.

a

18.00h.

Mòdul 3

Mòdul 4

Mòdul 5

Mòdul 8

Mòdul 12

(Síntesi)

de 18.30h.

a

20.30h.

 

 

 

 

 

AGS1

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 09.00h.

a

11.00h.

Mòdul 1

Mòdul 2

Mòdul 3

Mòdul 4

Mòdul 10 (FOL)

de 11.30h.

a

13.30h.

 

 

Mòdul 5

Mòdul 11

(EIE)

AGS2

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 16.00h.

a

18.00h.

Mòdul 6

Mòdul 7

Mòdul 8

Mòdul 9

Mòdul 12

(PROJ)

de 18.30h.

a

20.30h.

 

 

 

 

 

ARTS GRÀFIQUES


 

 

AUTOMOCIÓ

CONVOCATÒRIA DE JUNY DE CCFF

AUM1 / AUM3

 

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

 

de 09.00h.

a

11.00h.

Mòdul 1

Mòdul 2

Mòdul 5

Mòdul 6

Mòdul 10
(EIE)

 

de 11.30h.

a

13.30h.

Mòdul 9

(FOL)

 

Mòdul 8

Mòdul 11

(ANG)

 

 

AUM5

 

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

 

de 16.00h.

a

18.00h.

Mòdul 1

Mòdul 2

Mòdul 5

Mòdul 6

Mòdul 10
(EIE)

 

de 18.30h.

a

20.30h.

Mòdul 9

(FOL)

 

Mòdul 8

Mòdul 11

(ANG)

 

 

AUM2

 

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

 

de 16.00h.

a

20.30h.

Mòdul 3

Mòdul 4

Mòdul 7

Mòdul DUAL

Mòdul 12

(Síntesi)

 

AUM4

 

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

 

de 09.00h.

a

13.30h.

Mòdul 3

Mòdul 4

Mòdul 7

Mòdul DUAL

Mòdul 12

(Síntesi)

 

AUTOMOCIÓ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMÀTICA

CONVOCATÒRIA DE JUNY DE CCFF

AMS1 / AWS1

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

De  8:00h.

a 11:00h

Mòdul 4

(XML)

Mòdul 2

(BD)

Mòdul 3

(Prog.)

Mòdul 1

(S.OP)

Mòdul 11

FOL

De 11:30h.

a 14:30h.

Mòdul 5

(EntornsDesenv.)

Mòdul 12

EIE

AMS2

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 16:00h.

a  18:00h

Mòdul 8
(
Disp. Mòbils)

Mòdul 7
(
Des. Interf)

Mòdul 9
(
Processos)

Mòdul 6
(
Accés dades)

Mòdul DUAL

de 18:30h.

a  20:30h.

Mòdul 10
(
SGEmpr)

Mòdul 13
(
Projecte)

AWS2

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 16:00h.

a  18:00h

Mòdul 7

(Desenv. Web
 Entorn Servidor)

Mòdul 6

(Desenv. Web
Entorn Client)

Mòdul 8

(Desenv. Aplicacions Web)

Mòdul 9

(Desenv.
Interfície)

Mòdul DUAL

de 18:30h.

a  20:30h.

Mòdul 12
(Projecte)


SIS1

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 8:00h.

a 10:00h

Mòdul 7

(Xarxes)

Mòdul 2

(GBD)

Mòdul 3

(Prog.)

Mòdul 1

(S.OP)

Mòdul 12

FOL

de 11:30h.

a 13:30h.

Mòdul 13

EIE

de 13:30
a 15:30h.

Mòdul 10

(ABD)

Mòdul 41

(XML)

Mòdul 5

(FMaquinari)

 

SIS2

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 16:00h.

a  18:00h.

Mòdul6

(Ad.S.OP)

Mòdul 2

(GBD)

 

Mòdul 10

(ABD)

Mòdul 9

(Implant. Web)

Modul11

(Seguretat i alta disponibilitat)

Mòdul 8

(Serveis de xarxa i internet)

de 18:30h.

a 20:30h.

Mòdul 14

(Projecte)


 

TIM1 – TIM3

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 9:00h.

a 11:00h

Mòdul 5

(Xarxes)

Mòdul 3
 
(Ofimàtica)

Mòdul 21
(S.Op. Monolloc)

Mòdul 1
(Hardware)

Mòdul 12
(Anglès)

de 11:30h.

a 13:30h.

Mòdul 42
(S.Op.
en xarxa)

Mòdul 9
(FOL)

TIM2

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 16:00h.

a  20:30h.

Mòdul 7

(Serveis xarxa)

Mòdul 11

(Síntesis)

Mòdul 6

(Seguretat infor.)

Mòdul 8

(Aplic. Web)

Mòdul 10

(EIE)

1 Tots els mòduls començaran a les 8:00 h. en lloc de a les 9:00h..

2 Tots els mòduls acabaran a les 14:30h. en lloc de a les 13:30h.

INFORMÀTICA

 


 

MANTENIMENT INDUSTRIAL

CONVOCATÒRIA DE JUNY DE CCFF

MAM1

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 9.00h.

a 11.00h.

Mòdul 1

Mòdul 13

Mòdul 6

Mòdul 8
(FOL)

Mòdul 5

de 11.30h.

a 13.30h.

Mòdul 2

Mòdul 3

Mòdul 10

(ANG)

Mòdul 9
(EIE)

Mòdul 7

MAM2

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 16:00h.

a 18:30h.

Mòdul 1

Mòdul 4

Mòdul 7

Mòdul 10

(ANG)

Mòdul DUAL

de 18:30h.

a 20:30h.

 

 

 

 

Mòdul 11

(Síntesi)

MAS1 (fol I eie)

MAS3 (fol I eie)

Mòdul 8 (FOL) – Dimarts 13 de maig de 9:00 h. a 11:00h.

 

Mòdul 9 (EIE) – Dimarts 13 de maig de 11:30h. a 13:30h.

Mòdul 8 (FOL) – Dimarts 13 de maig de 16:00 h. a 18:00h.

 

Mòdul 9 (EIE) – Dimarts 13 de maig de 18:30h. a 20:30h.

MAS1 / MAS3 (MÒDULS TÈCNICS)

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 16:00h.

a 18:00h.

Mòdul 1

Mòdul 3

Mòdul 5

 

Mòdul 6

de 18:30h.

a 20:30h.

 

Mòdul 4

Mòdul 7

 

Mòdul 8

MAS2

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 16:00h.

a 18:00h.

Mòdul 2

Mòdul 7

Mòdul 9

Mòdul 10

Mòdul DUAL

de 18:30h.

a 20:30h.

 

 

 

 

Mòdul 13

RIS1

 

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

 

de 09:00h.

a 11:00h.

Crèdit 1

Crèdit 5

Crèdit 2

Crèdit 4

Crèdit 7 (RET)

 

de 11:30h.

a 13:30h.

 

Crèdit 11

 

Crèdit 12

Crèdit 8 (FOL)

 

RIS2

 

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

 

de 16:00h.

a 20:30h.

Crèdit 3

 

Crèdit 6

 

Crèdit 13

 

MANTENIMENT INDUSTRIAL (SEPRO)

 

 

 

FABRICACIÓ MECÀNICA

CONVOCATÒRIA DE JUNY DE CCFF

MEM1

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 09:00h.

a 11:00h.

Mòdul 1

Mòdul 4

Mòdul 6
Mòdul 8
(FOL)
Mòdul 3

de 11:30h.

a 13:30h.

Mòdul 7

MEM2

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 16:00h.

a 18:00h.

Mòdul 9
(EiE)

Mòdul 10 (ANG)

Mòdul 3

Mòdul 2

Mòdul 11 (Síntesis)

de 18:30h.

a 20:30h.

Mòdul 5

 

MES1

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 09:00h.

a 11:00h.

Mòdul 7

Mòdul 10

Mòdul 8

Mòdul 11 (FOL)

Mòdul 1

de 11:30h.

a 13:30h.

Mòdul 2

Mòdul 12
(EIE)

 

MES2

Horari

Dilluns 11

Dimarts 12

Dimecres 13

Dijous 14

Divendres 15

de 16:00h.

a 18:00h.

Mòdul 5

Mòdul DUAL i Projecte

Mòdul 6

Mòdul 4

Mòdul 3

de 18:30h.

a 20:30h.

Mòdul 9

FABRICACIÓ MECÀNICA